KONST / Litografier / Färglitografi 9132199
nr 913 2199
Färglitografi
Isac Grünewald, 20/30, signerad, bladets mått: 28x22
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:31:59
22/9 11:40:36